دریافت اطلاعات ...
 
روابط عمومی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی
دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰

برگزاري ويژه برنامه « شميم ولايت » به مناسبت دهه ولايت و امامت (اعياد قربان تا غدير ) آغاز شد
 
به گزارش پايگاه اطلاع رساني دانشگاه علوم توانبخشي و سلامت اجتماعي؛

برگزاري ويژه برنامه « شميم ولايت » به مناسبت دهه ولايت و امامت (اعياد قربان تا غدير ) آغاز شد

برگزاري ويژه برنامه فصل رويش با عنوان « شميم ولايت » همزمان با آغاز دهه ولايت و امامت (عيد قربان تا غدير)، در سه سطح استادي، دانشجويان و كاركنان آغاز شده است.

به گزارش خبرنگار وبداي دانشگاه علوم توانبخشي و سلامت اجتماعي، برنامه شميم ولايت همزمان با عيد قربان و آغاز دهه ولايت و امامت، با اجراي برنامه هاي " انفاق مومنانه تسويه حساب دفتري خانواده هاي آبرومند ساكن در حاشيه شهر را با مشاركت سه دانشگاه علوم توانبخشي وسلامت اجتماعي، دانشگاه امام صادق(ع) و دانشگاه علم وصنعت، مسابقات روزانه در دهه ولايت با اهداي پنج جايزه يك ميليون ريالي، و مسابقه كتابخواني در سطح دانشجويي آغاز شد.

اين گزارش همچنين حاكيست كه برنامه هاي مذكور همراه با دو وبينار با عناوين « پيام غدير» با محوريت سبك زندگي علوي 9 دي ماه با ارائه حجت الاسلام والمسلمين معتمدي و نشست مجازي « سبك زندگي علوي » با محوريت خانواده، همزمان با روز خانواده و روز مباهله (12و 13 مردادماه) با ارائه حجت الاسلام والمسلمين دهقان مشاور خانواده و با اعطاي گواهي پايان دوره برگزار خواهد شد.

براساس اين گزارش، نشست مجازي هم انديشي استادان و نخبگان با موضوع " نقش ولايت در جامعه " و با ارائه محمد شجاعي استاد حوزه و دانشگاه و مبلغ بين المللي از ديگر برنامه هاي دفتر نهاد مقام معظم رهبري در دهه ولايت و امامت است.

انتهاي پيام /

تهيه و تنظيم خبر: گلرخ - نعيمي پور
   تاریخ: ۱۷:۰۵ - ۰۳/۰۵/۱۴۰۰   بازدید: ۱۳