دریافت اطلاعات ...
 
روابط عمومی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی
یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱

ضرورت ايجاد بستر مناسب براي ورزش جانبازان و معلولان
 
نماينده مردم يزد، اشكذر، بخش ندوشن و دهستان سورك در مجلس شوراي اسلامي در ديدار رئيس هيئت ورزش هاي جانبازان و معلولان استان يزد بر ضرورت ايجاد بستر مناسب براي ورزش جانبازان و معلولان تاكيد كرد.
به گزارش خبرگزاري خانه ملت، محمدصالح جوكار نماينده مردم يزد، اشكذر، بخش ندوشن و دهستان سورك و عضو مجمع نمايندگان استان يزد در مجلس شوراي اسلامي در ديدار رئيس هيئت ورزش هاي جانبازان و معلولان استان يزد با اشاره به مصوبات شوراي عالي انقلاب فرهنگي در زمينه توجه به جانبازان و معلولان گفت: هر چند مصوباتي در موضوعات مختلف به ويژه در بحث ورزش معلولان و جانبازان وجود دارد ولي دستگاه هاي اجرايي همكاري لازم را براي اجراي آن ندارند.

وي با تاكيد بر اينكه جانبازان و معلولان نيازمند ورزش و تحرك هستند، افزود: اين قشر با توجه به شرايط خاصي كه دارند بايد ورزش كنند و اگر اين كار صورت نگيرد به مرور زمان با مشكل مواجه مي شوند.

اين نماينده مردم در مجلس يازدهم با بيان اينكه براي سلامتي جانبازان و معلولان هر كاري كه مي شود بايد انجام داد، افزود: هر دستگاه اجرايي بايد در حيطه وظايف خود و در زمينه ايجاد بستر مناسب براي ورزش جانبازان و معلولان اقدامات لازم را انجام دهد زيرا اين حق آنهاست و نبايد در اين زمينه كوتاهي صورت گيرد.

جوكار به اقدامات ارزشمند هيئت ورزش جانبازان و معلولان اشاره كرد و گفت: اين اقدامات مي تواند استمرار داشته باشد و اميدواريم محكم و پايدار دنبال شود تا ورزش اين قشر راه اندازي شود و بدون هيچ مشكلي انجام گيرد و ما نيز در بحث نظارتي هر آنچه كه در توان داريم دنبال خواهيم كرد تا مشكلاتشان برطرف شود.

عضو مجمع نمايندگان استان يزد در مجلس عنوان كرد: اين قشر شرايط خاص بدني دارند و نيازمند يك سالن مجهز و مستقل هستند زيرا همه سالن هاي ورزشي براي آنها مناسب نيست و امكان استفاده از آن را به شكل شايسته ندارند.

جوكار بر توجه ويژه دستگاه هاي اجرايي جهت رفع مشكلات جانبازان و معلولان تاكيد كرد./

پايان پيام
منبع خبر:
خانه ملت
   تاریخ: ۱۰:۰۰ - ۲۷/۰۶/۱۴۰۱   بازدید: ۲۲