دریافت اطلاعات ...
 
روابط عمومی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی
دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰

لايحه حمايت از زنان در برابر خشونت به كميته آسيب هاي اجتماعي مجلس رفت
 
نايب رئيس اول كميسيون اجتماعي مجلس شوراي اسلامي گفت: لايحه حفظ كرامت و حمايت از زنان در برابر خشونت به كميته آسيب هاي اجتماعي كميسيون اجتماعي رفته است تا جزييات آن مورد بررسي قرار گيرد و نتيجه آن در قالب گزارش در جلسه كميسيون ارائه شود.
علي بابايي كارنامي به گزارش همشهري آنلاين به نقل از برنا، علي بابايي كارنامي نايب رئيس اول كميسيون اجتماعي مجلس شوراي اسلامي با اشاره به آخرين وضعيت لايحه «حفظ كرامت و حمايت از زنان در برابر خشونت» گفت: هفته گذشته اين لايحه در دستور كار كميسيون اجتماعي مجلس شوراي اسلامي قرار گرفت و در نشستي كه به همراه نمايندگان برگزار شد، كليات لايحه مورد تصويب قرار گرفت.

او افزود: در حال حاضر اين لايحه به كميته آسيب هاي اجتماعي كميسيون اجتماعي رفته است تا جزييات آن مورد بررسي قرار گيرد و نتيجه آن در قالب گزارش در جلسه كميسيون ارائه شود.

بابايي تصريح كرد: مدت زمان رسيدگي به اين لايحه در كميته آسيب هاي اجتماعي مشخص نيست و نمي توان زماني را براي آن تعيين كرد.

اين نماينده مجلس شوراي اسلامي در پاسخ به اين سوال كه آيا مجلس تصميم به تغيير در جزئيات اين لايحه دارد يا خير، گفت: تغييرات عمده اي در جزئيات و كليات اين لايحه ايجاد نمي شود و حتما شاكله آن را حفظ خواهيم كرد.

نايب رئيس اول كميسيون اجتماعي در پايان تاكيد كرد: درحال حاضر بايد منتظر بمانيم گزارش بررسي اين لايحه در كميته، به دست ما برسد تا در صورت تاييد به صحن علني مجلس ارائه دهيم و اگر نمايندگان موافق باشند، ضمن تصويب آن به شوراي نگهبان ارسال شود.
منبع خبر:
همشهري
   تاریخ: ۱۰:۳۹ - ۰۹/۰۵/۱۴۰۰   بازدید: ۱۳