دریافت اطلاعات ...
 
روابط عمومی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی
یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱

خدمت رساني تا بازگشت زائران اربعين به كشور ادامه دارد
 
دبيركل جمعيت هلال احمر از از روند خدمت رساني تيم هاي عملياتي امدادونجات مستقر در قرارگاه پشتيباني-عملياتي امداد و نجات شهيد جهان آرا در شلمچه بازديد كرد.
خدمت رساني تا بازگشت زائران اربعين به كشور ادامه دارد دبيركل جمعيت هلال احمر از از روند خدمت رساني تيم هاي عملياتي امدادونجات مستقر در قرارگاه پشتيباني-عملياتي امداد و نجات شهيد جهان آرا در شلمچه بازديد كرد.

به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از روابط عمومي جمعيت هلال احمر استان خوزستان؛ يعقوب سليماني در سفر به استان خوزستان، به همراه مديرعامل و جمعي از معاونين و مديران ستادي جمعيت هلال احمر استان خوزستان وارد شلمچه شد.

سليماني در اين بازديد ضمن تقدير از زحمات و تلاش هاي شبانه روزي و مخلصانه نجاتگران و كاركنان هلال احمر، بر تداوم تلاش ها به منظور ارائه خدمات مطلوب و تسكين بخشي به آلام زائران نيازمند به دريافت خدمات امدادي تاكيد كرد.

مرز شلمچه در 20 كيلومتري خرمشهر و 15 كيلومتري بصره در عراق قرار دارد.

دبيركل جمعيت هلال احمر در ادامه سفر خود، امشب با ورود به خاك عراق از مركز درمانگاهي حسينه مدينه الزائرين هلال احمر خوزستان بازديد كرد.

در اين بازديد كه وحيد شعباني مدير عامل جمعيت هلال احمر استان خوزستان دبيركل را همراهي مي كرد از تلاش تيم درماني معاونت بهداشت، درمان و توانبخشي هلال احمر خوزستان تقدير و گزارش خدمات اين درمانگاه ارائه شد.
منبع خبر:
خبرگزاري مهر
   تاریخ: ۰۹:۴۵ - ۲۳/۰۶/۱۴۰۱   بازدید: ۲۱