دریافت اطلاعات ...
 
روابط عمومی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی
چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱

تذكر نمايندگان درباره پرداخت پاداش پايان خدمت بازنشستگان و اصلاح رتبه بندي معلمان
 
عضو هيئت رئيسه مجلس تذكر يك نماينده به وزير اقتصاد درباره ضرورت پرداخت پاداش پايان خدمت بازنشستگان سال 1400 را قرائت كرد.
تذكر نمايندگان درباره پرداخت پاداش پايان خدمت بازنشستگان و اصلاح رتبه بندي معلمان
عضو هيئت رئيسه مجلس تذكر يك نماينده به وزير اقتصاد درباره ضرورت پرداخت پاداش پايان خدمت بازنشستگان سال 1400 را قرائت كرد. - اخبار سياسي -
به گزارش خبرنگار پارلماني خبرگزاري تسنيم، سيدمحسن دهنوي عضو هيئت رئيسه مجلس شوراي اسلامي در جلسه علني امروز قوه مقننه تذكرات كتبي نمايندگان به رئيس جمهور و مسئولان اجرايي كشور را به شرح زير قرائت كرد:

تذكر 19 تن از نمايندگان خطاب به رئيس جمهور و وزير آموزش و پرورش درباره لزوم تسريع در اصلاح آيين نامه رتبه بندي معلمان و همچنين مشموليت مستخدمين معلمان طرح مهرآفرين در اين آيين نامه رتبه بندي.

-تذكر سيدمجتبي محفوظي نماينده آبادان به رئيس جمهور و وزراي اقتصاد، نيرو و كشاورزي مبني بر لزوم رسيدگي و برخورد با فاجعه زيست محيطي ناشي از صنعت نيشكر در خوزستان.

-تذكر جعفر راستي نماينده شبستر و جمعي از نمايندگان خطاب به وزير نيرو درباره تسريع در احياي درياچه اروميه.

-تذكر سيدالبرز حسيني نماينده خدابنده و جمعي از نمايندگان به وزير كشور مبني بر ضرورت اجراي ماده 5 قانون حمايت از احيا، بهسازي و نوسازي بافت هاي فرسوده و ناكارآمد شهري.

-تذكر مهدي شريفيان نماينده تهران و جمعي از نمايندگان به وزير بهداشت مبني بر ضرورت ارائه راهكار براي كاهش نسبت پزشك و متخصص به جمعيت در كشور و تذكر به وزير جهاد كشاورزي مبني بر لزوم برنامه ريزي براي اجراي دقيق و كامل الگوي كشت.

-تذكر رسول فرخي ميكال نماينده لاهيجان و جمعي از نمايندگان به رئيس جمهور مبني بر لزوم تخصيص اعتبار براي جلوگيري از بحران ها ناشي از بلاياي طبيعي در كشور.

-تذكر محمدحسن آصفري نماينده اراك و جمعي از نمايندگان خطاب به وزير صمت مبني بر لزوم نظارت بر هزينه خدمات دهي گروه هاي امداد خودروي شركت هاي خودروساز و تذكر به همراه جمعي از نمايندگان به وزير فرهنگ مبني بر لزوم توجه به حقوق و دستمزد كاركنان نهاد كتابخانه هاي كشور.

-تذكر سيدعلي موسوي ملكان نماينده ملكان و جمعي از نمايندگان خطاب به وزير ورزش مبني بر لزوم نظارت بر عملكرد فدراسيون ها، كميته ها و انجمن هاي ورزشي.

-تذكر هاجر چناراني نماينده نيشابور به وزير راه در خصوص لزوم رسيدگي به افزايش قيمت بليط عتبات عاليات و چرايي آن و تذكر به وزير كشور مبني بر ضرورت افزايش نظارت بر عملكرد دستگاه هاي مجري هزينه ها و امكانات زائران اربعين.

-تذكر محسن زنگنه نماينده تربت حيدريه و جمعي از نمايندگان به وزير جهاد كشاورزي مبني بر لزوم اصلاح سياست هاي غلط در خصوص واردات شكر.

-تذكر صديف بدري نماينده اردبيل خطاب به رئيس جمهور مبني بر لزوم تعيين تكليف كمك هزينه مراكز توانبخشي غيردولتي سالمندان از سوي سازمان برنامه و بودجه كشور.

-تذكر قدرت الله حمزه شلمزاري نماينده اردل به وزير امور اقتصادي مبني بر ضرورت پرداخت پاداش پايان خدمت بازنشستگان سال 1400.
منبع خبر:
تسنیم
   تاریخ: ۱۳:۴۸ - ۲۹/۰۶/۱۴۰۱   بازدید: ۷