دریافت اطلاعات ...
 
روابط عمومی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی
یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱

بيمارستان روانپزشكي رازي مورد بازديد نمايندگان معاونت هماهنگي و پيگيري نهاد رياست جمهوري قرار گرفت
 
به گزارش پايگاه اطلاع رساني دانشگاه علوم توانبخشي و سلامت اجتماعي؛

بيمارستان روانپزشكي رازي مورد بازديد نمايندگان معاونت هماهنگي و پيگيري نهاد رياست جمهوري قرار گرفت

نمايندگان معاونت هماهنگي و پيگيري نهاد رياست جمهوري با همراهي جمعي از معاونان دانشگاه علوم توانبخشي و سلامت اجتماعي و مسئولان مركز آموزشي - درماني روانپزشكي رازي، از بخش هاي اين مركز بازديد كرده و با نيازهاي اين مركز آموزشي و درماني آشنا شدند.

به گزارش وبداي دانشگاه بنقل از روابط عمومي مركز رازي، دكتر اميد رضائي رئيس مركز آموزشي - درماني روانپزشكي رازي در نشستي با حيدر دارائي و مهندس محمدجواد اشراقي نمايندگان معاونت هماهنگي و پيگيري نهاد رياست جمهوري نيز به بخشي از نيازهاي مركز اشاره كرد.

وي با بيان تاريخچه و قدمت اين بيمارستان روانپزشكي كه تحت نظارت دانشگاه علوم توانبخشي و سلامت اجتماعي فعاليت مي كند، از برنامه هاي گسترش واحدها و توسعه خدمات اين مركز كه اجراي پروژه هاي عمراني در جهت تحقق اين هدف مي باشد، گفت.

وي در همين راستا، به لزوم فعال كردن ساختمان خيرساز " ايثار " اشاره كرد و گفت: با توجه به موقعيت اين ساختمان و نياز مركز براي بهره برداري سريعتر آن جهت ارائه خدمات بيشتر به مراجعان، در صدد تكميل و تجهيز اين پروژه هستيم كه نيازمند منابع لازم مي باشد.

رئيس مركز روانپزشكي رازي همچنين با اشاره به يكي ديگر از مشكلات اين بيمارستان كه مربوط به اعزام بيماران روان به بيمارستانهاي فعال در اطراف شهر ري جهت دريافت خدمات درماني غير روانپزشكي است، افزود: اين اعزام ها داراي هزينه مالي است، ضمن آنكه مشكلات فعلي در اعزام پرسنل با بيمار جهت دريافت خدمات و ... سبب شده تا با تغييراتي در وضعيت ساختمان ايثار ، درصدد استفاده از اين ساختمان براي رفع نيازهاي غير روانپزشكي بيماران روان حاد و مزمن باشيم.

در ادامه، دكتر مهرداد فرخي معاون توسعه مديريت دانشگاه علوم توانبخشي و سلامت اجتماعي طي سخناني در اين نشست ضمن تشكر از حضور نمايندگان نهاد رياست جمهوري در مركز روانپزشكي رازي، از پروژه هاي عمراني دانشگاه براي گسترش مراكز پزشكي و توانبخشي تحت پوشش و توسعه خدمات تخصصي توانبخشي جهت رفع نيازهاي بيماران و نيازمندان گفت.

وي با اشاره به لزوم تكميل و تجهيز پروژه هاي ايثار در مركز روانپزشكي رازي، بيمارستان يافت آباد و مركز رشد فناوري دانشگاه كه جهت بهره برداري نياز به تزريق منابع مالي دارند، در مورد هريك از پروژه هاي عمراني دانشگاه، ميزان پيشرفت آنها و گستردگي برنامه هاي آنها كه با راه اندازي هر يك، بار بزرگي از دوش نظام سلامت كشور برداشته مي شود، توضيح داد.

در ادامه اين نشست، مهندس اشراقي از نمايندگان نهاد رياست جمهوري، سياست اوليه دولت سيزدهم را اتمام هر چه سريعتر پروژه هاي عمراني با اين درصد پيشرفت و بهره برداري از آنها براي ارائه خدمات به بيماران و مردم ذكر كرد.

وي خطاب به مسئولان دانشگاه و بيمارستان روانپزشكي رازي، افزود: لذا ، ارزيابي و برآورد دقيقي از وضعيت فيزيكي و نيازهاي مربوطه داشته باشيد تا پيگيري هاي لازم در اين موارد صورت بگيرد.

گفتني است كه پس از اين نشست، نمايندگان نهاد رياست جمهوري با همراهي مسئولان دانشگاه و بيمارستان رازي، از پروژه ايثار در اين مركز و بيمارستان توانبخشي يافت آباد بازديد كردند.

انتهاي پيام/

   تاریخ: ۱۹:۲۱ - ۲۲/۰۶/۱۴۰۱   بازدید: ۲۲