دریافت اطلاعات ...
 
روابط عمومی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی
یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳

وضعیت ترافیکی معابر پایتخت در روز آغاز سال تحصیلی دانشگاه ها
 
تهران - ایرنا - معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ وضعیت ترافیک پایتخت در روز دوشنبه سوم مهر همزمان با آغاز سال تحصیلی در دانشگاه ها را تشریح کرد و گفت: 30 درصد ترافیک پایتخت مربوط به تردد آموزشی است.
وضعیت ترافیکی معابر پایتخت در روز آغاز سال تحصیلی دانشگاه ها تهران - ایرنا - معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ وضعیت ترافیک پایتخت در روز دوشنبه سوم مهر همزمان با آغاز سال تحصیلی در دانشگاه ها را تشریح کرد و گفت: 30 درصد ترافیک پایتخت مربوط به تردد آموزشی است.

به گزارش ایرنا از راهور تهران بزرگ، سرهنگ احسان مومنی درباره ترافیک شهر تهران گفت: با بررسی هایی که از ترافیک دو روز قبل نیز داشتیم، مشخص شد که بسیاری از هموطنان در تعطیلات به سر می برند و در روز شنبه اول مهر که بین تعطیلی بود، ترافیک روان تری را نسبت به امروز شاهد بودیم و ترافیک نیمه دوم سال به طور رسمی از امروز شروع شد و پلیس پیش بینی های لازم را در این زمینه داشته است و همه تیم های پلیس راهور تهران بزرگ در معابر شهری برای روان سازی ترافیک حضور دارند.

وی اضافه کرد: اجرای طرح شناور سازی ترددها در تابستان بر ترافیک شهر تهران بسیار تاثیرگذار بود و در آن مدت شاهد روانی ترافیک در پایتخت بودیم و همه محورهایی که اکنون بار ترافیکی دارد در زمان شناور بودن ترددها، دارای ترافیکی عادی و روان تر بود و امید است که طرح شناورسازی مجدد انجام شود تا ترافیک روان تر و کمتری را شاهد باشیم.

آخرین وضعیت ترافیکی پایتخت

معاون پلیس راهور تهران بزرگ افزود: با رصد مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از وضعیت تردد خودروها در ساعات ابتدایی صبح امروز دوشنبه سوم مهر از سطح معابر بزرگراه های شهر تهران، شاهد شروع ترافیک در مسیرهای غربی و شرقی به سمت مرکز شهر تهران و معابر پرتردد و دارای ترافیکی سنگین در سطح پایتخت بودیم.

وی ادامه داد: بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از جنت آباد دارای ترافیک و انتهای بار ترافیکی این بزرگراه اکنون پل شهید باکری است همچنین ترافیک در بزرگراه شهید حکیم در مسیر غرب به شرق از شهید ستاری، شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از جناح دارای ترافیک سنگین است.

مومنی افزود: بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی(ع)، بزرگراه بابایی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی، بزرگراه یادگار امام(ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی در مسیر جنوب به شمال از گلشن دوست دارای بار ترافیکی است.

معاون پلیس راهور تهران بزرگ گفت: بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از نوبنیاد، بزرگراه شهید حاج قاسم سلیمانی در مسیر شرق به غرب از قبل از پل صیاد، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گلها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از چیتگر و آزادگان بار ترافیکی دارد.

مومنی اظهار داشت: خیابان آزادی در مسیر غرب به شرق از یادگار و جانبازان از میدان امام رضا(ع)، مسیر جنوب به شمال نواب از نهم دی دارای بار ترافیکی سنگینی هستند و داخل تونل توحید ترافیک منظم و در حال حرکت است.

وی گفت: تیم های پلیس راهور تهران بزرگ به منظور اجرای طرح جناغی ها در معابر بزرگراهی حضور دارند تا از حرکت و تغییر مسیرهای ناگهانی خودروها برای ورود به رمپ ها و خروجی های بزرگراه ها خودداری کنند و با این کار نظم به معابر شهری دهند.
منبع خبر:
ایرنا
   تاریخ: ۱۱:۱۱ - ۰۳/۰۷/۱۴۰۲   بازدید: ۱۷۰