دریافت اطلاعات ...
 
روابط عمومی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی
شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰
Rss
تدابير طب سنتي براي آمادگي ورود به فصل پاييز ايسنا - ۱۴۰۰/۰۷/۲۱
سيد ابوالفتح شيرمردي در گفت وگو با ايسنا در خصوص تدابير طب سنتي در فصل پاييز، اظهار كرد: در طب سنتي تاكيد بيشتري بر پيشگيري از ابتلا به بيماري ها مي شود،... ادامه »
تقويت صميميت بين دانشجويان و انقلاب اسلامي، هدف اصلي مسابقات ملي مناظره دانشجويان است ايسنا - ۱۴۰۰/۰۷/۲۱
به گزارش ايسنا، علي منتظري در نخستين جلسه شوراي علمي دهمين دوره مسابقات ملي مناظره دانشجويان ايران گفت: برنامه هاي اجرايي معاونت فرهنگي جهاد دانشگاهي با... ادامه »
هشدار كانون تفكر سلامت اجتماعي دانشگاه يزد نسبت به بي تفاوتي اجتماعي ايرنا - ۱۴۰۰/۰۷/۲۱
يزد- ايرنا- پس از برگزاري 11 نشست، چهارمين بيانيه كانون تفكر سلامت اجتماعي دانشگاه يزد با عنوان "" خطرات بي تفاوتي اجتماعي، زمينه ها، پيامدها و راهكارها""... ادامه »
كرونا بهداشت رواني 50 درصد جامعه را به خطر انداخته است همشهري - ۱۴۰۰/۰۷/۲۱
به گزارش همشهري آنلاين به نقل از ايرنا، دكتر محمد حاتمي رئيس سازمان نظام روانشناسي و مشاوره كشور امروز، همزمان با روز «تاثير انگ بر نابرابري خدمات سلامت... ادامه »
چه كساني نبايد واكسن آنفلوانزا دريافت كنند؟ ايسنا - ۱۴۰۰/۰۷/۲۱
محمدرضا صائيني در گفت و گو با ايسنا، در رابطه با اولويت اول تزريق واكسن آنفلوانزا، اظهار كرد: اولويت تزريق واكسن آنفلوانزا با كاركنان بهداشتي، درماني و... ادامه »
بررسي مسائل اجتماعي در همايش كرونا، دانشجويان و سلامت رواني ايرنا - ۱۴۰۰/۰۷/۲۱
تهران - ايرنا - همايش كرونا، دانشجويان و سلامت رواني، اجتماعي و معنوي صبح امروز چهارشنبه 21 مهر 1400 با حضور متخصصان مسائل اجتماعي و روان شناختي دانشجويان... ادامه »
برگزاري دوره هاي آموزشي سبك زندگي سالم براي كارگري سيستان و بلوچستان خبرگزاري فارس - ۱۴۰۰/۰۷/۲۱
مهرداد جهانديده امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در زاهدان اظهار داشت: كاربست ملي مطالعه شيوع شناسي پيشگيري از اعتياد ( طرح كاج ) از سال 1395 در راستاي... ادامه »
بحران پيري تهديد استان سمنان/ كاهش رشد اقتصادي پيش بيني مي شود خبرگزاري مهر - ۱۴۰۰/۰۷/۲۱
شاهرود- آمار ارائه شده از سوي مراجع رسمي نشان مي دهد كه دو شاخص ازدواج و همچنين سالمندي در استان سمنان، نسبت به گذشته و ديگر استان ها در مدار بحران قرار... ادامه »
هفت خان بي پايان براي آزمون دستياري/ وثيقه سد راه پذيرفته شدگان خبرگزاري مهر - ۱۴۰۰/۰۷/۲۱
پذيرش در چهل و هشتمين دوره آزمون پذيرش دستيار تخصصي به هفت خاني بدل شده است كه آزمون و اعلام نتايج تنها يكي از خان ها بود و اكنون اخذ وثيقه هاي سنگين سد... ادامه »
انتشار آيين نامه فعاليت روانشناسان در فضاي مجازي/نحوه استعلام صلاحيت روانشناسان توسط مردم ايسنا - ۱۴۰۰/۰۷/۲۱
دكتر عليرضا آقايوسفي در گفت وگو با ايسنا، درباره ارائه خدمات روانشناسي به صورت مجازي از سوي افرادي كه پروانه اشتغال از سازمان نظام روانشناسي و مشاوره كشور... ادامه »